16 травня відбулося практичне заняття з навчальної дисципліни «Діяльність психолога в геріатричних закладах»

16 травня 2018 року для студентів магістрів проведено практичне заняття з теми “Діяльність психолога в геріатричних закладах” (викладачі – доценти кафедри загальної та клінічної психології Державного педагогічного університету “Прикарпатський”) . 1-го курсу спеціальності 053 “Психологія” Інституту післядипломної освіти Івано-Франківської геріатричної школи-інтернату. Національний університет імені Василя Стефаника Матейко Н.М., Іванцев Н.І.).

Під час практичних заняття студенти мали можливість ознайомитись з структурою пансіонату, особливостями надання медичних і соціальних послуг в установі, а також поспілкуватися з мешканцями інтернату та персоналом.

Знайомство студентів з особливостями роботи навчального закладу сприяє навичкам спілкування з пацієнтами та медичним персоналом, а також розвитку відповідального ставлення до діагностичного, корекційно-профілактичного характеру професійної діяльності. Мешканці пансіонату були вдячні гостям за їх цікавий час та щире спілкування.