Науковий фестиваль з майбутніми психологами

У травні 2018 року Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника уже третій рік поспіль провів «Науковий фестиваль» для жителів та гостей Івано-Франківська. Студенти філософського факультету, майбутні психологи презентували різні напрямки професійної діяльності.

Зокрема, охочі у цікавій ілюстрованій формі мали можливість визначити силу нервової системи, провідну півкулю головного мозку, рівень власних пізнавальних процесів психіки (пам’яті, мислення, уваги, уяви та ін.), задоволеності життям загалом. Для дітей студенти кафедри загальної та клінічної психології пропонували проективні  методи діагностики, техніки арттерапії та казкотерапії. А волонтери проекту «Лікар Свято» залучали дітей до ігор, роздавали охочим інформаційні буклети, розповідали дорослим про особливості волонтерської діяльності у проекті.

Така форма презентації психології зацікавила багато гостей фестивалю, особливо батьків, діти яких приймали участь у тестуванні. Тому викладачам кафедри і старшокурсникам доводилось проводили психологічні консультування безпосередньо на локації психологів. Як зазначає організатор презентації психології на «Науковому фестивалі» доцент Мирослава Кулеша-Любінець, «на сьогодні популярність звернень до психологів в Україні стрімко зростає, тому в університеті важливо формувати мотивовану і самоактуалізовану особистість, яка не тільки має знання з предмету психології, а багато практикує, удосконалюючи власні професійні вміння».

Також протягом фестивалю майбутні психологи знайомили гостей з техніками зниження напруги при психоемоційному стресі, заходами збереження психічного здоров’я та психологічного благополуччя.

Хочеться подякувати студентам 2-4 курсів філософського факультету Олені Рубан, Христині Герасимів, Діані Олійник, Надії  Лосяк, Наталії Мельник, Валерії Лютак, Юлії Вацик, Дарині Білик, Катерині Тучапець, Олені Солодкій, Марії Млиниській, Олі Мартинюк, Яні Гаклик, Христині Медзин, Лізі Логвіновій, Руслані Круховській, Володимиру Гошківу, Андрію Кардашу, Ельдару Асєдову за підтримку, творчість, активність, бажання бути фахівцем своєї майбутньої професії!