Викладачі кафедри відвідали методологічний семінар

На кафедрі психології та соціальної роботи ТНЕУ 23 жовтян 2018 року відбувся черговий методологічний семінар. Почесними гостями стали доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри загальної та клінічної психології Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника Москалець Віктор Петрович та доктор психологічних наук, професор, професор кафедри загальної та диференційної психології Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського Максименко Юрій Борисович. Доповідачем на методологічному семінарі №83 став доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології та соціальної роботи ТНЕУ Фурман Анатолій Васильович. Тема доповіді «Модульно-розвивальний оргпростір професійного методологування: від ідеї до концепції». Семінар завершився продуктивною дискусієї та напрацюванням багатьох оригінальних ідей.