Практика студентів спеціальності “Психологія” у лікувальних закладах

Практика студентів спеціальності “Психологія”

у лікувальних закладах

Студенти 3 курсу спеціальності “Психологія” заочної форми навчання нещодавно пройшли навчальну практику у лікувальних закладах Івано-Франківська. Згідно договорів про співпрацю з університетом, базами для проходження практики є Обласна дитяча клінічна лікарня, Міська дитяча клінічна лікарня, Обласна психоневрологічна лікарня N 3, Обласна психіатрична лікарня N 1 , Обласна клінічна лікарня та ін. Метою практики є ознайомлення студентів зі специфікою професійної діяльності психолога у закладах охорони здоров’я різного профілю, закріплення знань та формування професійних навичок організації клініко-психологічного дослідження, промоції психічного здоров’я, волонтерської діяльності в умовах ЛПЗ. Специфікою цьогорічної навчальної практики стала участь студентів у літньому оздоровчому таборі для дітей з особливими потребами, який організувала Міська дитяча клінічна лікарня. Волонтери проекту “Лікар Свято” також завітали у табір до дітей. Організатор практики у ЛПЗ – кандидат психологічних наук, доцент Мирослава Кулеша-Любінець.