Виробнича практика студентів 4-го курсу спеціальності “Психологія”

25.09.2019р. студентами філософського факультету ПНУ Лосяк Н. та Олійник Д. під керівництвом психолога КНП «МДКЛ» Барган О.В. провели лекцію для медичного персоналу на тему: «Вплив казкотерапії на процес адаптації дітей до лікувального середовища в медичному закладі». Метою якого є впровадження в лікувальному процесі методи психотерапевтичного впливу за допомогою казкотерапії. А також були надані відповіді на більш хвилюючі питання працівників закладу та окреслено перспективні теми для подальшого обговорення.

Олійник Діана : “Практика на базі КНП МДКЛ на 4 курсі дає можливість для розвитку своїх навичок в новому напрямку. Це цікава можливість спробувати себе в різних напрямках діяльності практичного психолога у лікувальному закладі для дітей, а також спробувати нові методи та методики роботи. Кілька тижнів чудового досвіду та пропрацювання своїх умінь, зокрема, можливість перетворити теоретичні знання в практичні. На нашу думку, практика в різнопрофільних закладах, а не лише в освітніх, саме на четвертому курсі, має вагоме значення та є чудовою можливістю”.