Міжнародне наукове стажування у Словаччині

Доцент кафедри загальної та клінічної психології Мирослава Кулеша-Любінець у складі команди Проектно-освітнього центру «Агенти змін» пройшла наукове стажування «Міжнародні партнерські проекти – крок по кроку». Його організували Університет суспільних наук в Лодзі та Центрально-європейська академія навчань та сертифікації (CEASC).

Міжнародна частина стажування проходила у Католицькому університеті в Ружомбероку (Словаччина), де учасники отримали рекомендації щодо  міжнародного проектного співробітництва. Інформаційні зустрічі відбулися з його ректором Ярославом Демко, заступником декана з питань мобільності та розвитку Мартіном Тарайєм, професорами Католицького університету, ректоркою Університету суспільних наук Лодзі Уршулою Анною Домзал, а також з міжнародним експертом Станіславом Алвасяком.

Знання, отримані в процесі стажування, Мирослава Кулеша-Любінець застосовує у роботі зі студентами-психологами при підготовці проектних заявок соціальних проектів на отримання грантів.