Просвітницька діяльність психологів-бакалаврів на базі лікувального закладу

Промоція психічного здоров’я в дії – на базі Центральної міської клінічної лікарні студенти 3-го курсу спеціальності “Психологія” провели для пацієнтів просвітницькі заходи з питань збереження та відновлення психічного здоров’я та роздали інформаційні буклети з описами методів зниження психоемоційної напруги, профілактики емоційного вигорання, психологічної допомоги при панічних атаках та ін. У розмовах лікарі та пацієнти терапевтичних відділень неодноразово говорили про важливість психологічної підтримки хворих в умовах багатопрофільної лікарні. На думку студентки Михальчук Катерини, просвітницька діяльність у ЦМКЛ була дуже цінною для мене. У данному закладі, коли я розповідала про психоемоційне напруження , я помітила, що людям було дійсно цікаво, що ця інформація є корисною. Коли ти бачиш, що твої знання допомагають комусь, ти ніби розквітаєш в середині, ти відчуваєш свою значущість та потребу людей у нас. У нас  – саме як психологах, які допоможуть зберегти психічне здоров’я та знайти шляхи для вирішення проблем. Психічне здоров’я є дуже важливим для кожної особистості, адже без цього вона не може почувати себе щасливою. А щасливими хочуть бути всі. Загалом, студенти отримали не тільки цінний досвід спілкування з людьми у кризовому стані, а й навчилися розрізняти свої емоційні реакції на цей стан.