Зустріч студентів з успішними випускницями філософського факультету Мар’яною Фесюк та Мар’яною Вінтоняк

17 грудня 2019 р. відбулась зустріч студентів із успішними випускницями філософського факультету – Мар’яною Фесюк, методистом РМК Управління освіти, молоді та спорту Богорочанської РДА, практичним психологом Богорочанського ІРЦ та  Мар’яною Вінтоняк, практичним психологом Богорочанського ІРЦ. На зустрічі обговорювалась специфіка психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами в закладах освіти, піднімались питання діяльності психолога в інклюзивно-ресурсному центрі. Також фахівці ділились практичним досвідом психодіагностики та психологічної реабілітації дітей та підлітків в умовах інклюзивної освіти.