Онлайн-зустріч зі студентами-магістрами ОП «Клінічна та реабілітаційна психологія» з питань збереження психічного здоров’я

Відбулося онлайн-зустріч зі студентами-магістрами першого року навчання на ОП «Клінічна та реабілітаційна психологія» з питань обговорення технологій збереження психічного здоров’я в рамках проєкту «School of Mental Health», що діє завдяки підтримці програми «Малі Гранти Теплого Міста». Керівник проєкту, доцент кафедри загальної та клінічної психології Мирослава Кулеша-Любінець у презентації визначила важливість збереження психічного здоров’я людей незалежно від віку, розкрила основні критерії діагностики психічного здоров’я, описала технології збереження психічного здоров’я загалом.

Студентів зацікавила тематика зустрічі, а деякі з присутніх висловили бажання і надалі не тільки приймати участь, але і розвивати цей проєкт..