19 квітня 2024 року відбувся науково практичний семінар «Психічне здоров’я особистості в кризовому суспільстві». До якого були запрошені науковці та практики, здобувачі вищої освіти, зацікавлені в обговоренні зазначеної проблематики особи.
В якому брали участь :доценти кафедри загальної психології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Карпюк Ю. Я., Федик О.В, Хрущ О.В.
  Основні акценти були спрямовані на обговорення:
➢ психологічного змісту основних проблем особистості, пов’язаних з війною на сучасному етапі;
➢ техніки позитивної психотерапії для самодопомоги у складні часи;
➢ використання техніки «синквейн» та метафоричних асоціативних карт для саморегуляції психічних станів;
➢ опори резильєнтності;
Та застосування у практичній діяльності:
➢ методубіосугестивної терапії
➢ авторська методика «текст-малюнок-текст» для відреагування та інтеграції особистого досвіду;