Про головне в деталях. М. Гасюк. Л. Заграй. Про психологічний проєкт «Разом»
___________________________________________________________________________________________
Він приїхав до Івано-Франківська у 1976-му, коли фахівців із дипломом психолога можна було порахувати на пальцях однієї руки, і збудував тут потужну наукову школу. ![🏫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t81/1.5/16/1f3eb.png)
![🏫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t81/1.5/16/1f3eb.png)
Завідувач кафедри загальної та клінічної психології Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника Віктор Москалець каже, коли починав свою професійну діяльність, провідною була марксистсько-ленінська ідеологія, і ставлення до психології було специфічним. Деталі – у нашому сюжеті.
https://www.facebook.com/kanal402/videos/3355436401137391
___________________________________________________________________________________________