24 квітня відбулося профорієнтаційне заняття та тренінг «Мистецтво вчитися та навчати ефективно» для студентів 4 курсу Коломийського фахового педагогічного коледжу. Лекторами були викладачі, доценти кафедри загальної психології,  кандидати психологічних наук Карпюк Ю. Я., Федик О. В., Хрущ О. В. та аспірантка спеціальності психологія Василик О. М.

На зустрічі обговорювали питання:

• відкриттів у галузях нейробіології та нейропсихології, які допоможуть навчити дітей вчитися самостійно та якісно;
• способів конструювання ефективних навчальних занять та програм для самоосвіти педагога;
• інструментів, які допоможуть вчителю зробити навчальний матеріал доступнішим і зрозумілішим для учнів;
• карти шляхів учня до навчальних цілей та карту емпатії, які допоможуть під час підбору способів підвищення мотивації до навчання;
• емоційного стану педагога і його вплив на навчальний процес;
• методів підвищення стійкості та підтримання емоційної стабільності у періоди невизначеності;
• шляхів якими можна запобігати емоційному вигоранню педагога і турботи про власний психоемоційний стан методами логотерапії та екзистенційної психології.

Також, студенти дізналися про можливості навчання на факультеті психології та здобуття відповідного фаху. Акцентувалася увага на важливості психологічної допомоги дітям у школі, як зараз, так і в майбутньому та актуальність фаху психолога.