Профорієнтаційний захід в школі Нагірнянської ОТГ

24 грудня відбулася профорієнтаційний онлайн-зустріч з учнями 11 класу Ягільницької ЗОШ І-ІІІ ст. Нагірянської ОТГ Тернопільської області за участю доцента кафедри загальної та клінічної психології Мирослави Кулеші-Любінець та магістрантки факультету психології, психолога школи Христини-Вікторії Тимчій.

Протягом заходу Кулеша-Любінець М.М. розповіла про спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у Прикарпатському національному університету ім. В.Стефаника, ознайомила учнів зі сайтом університету та факультету психології, а також розказала про переваги двох освітніх програм «Психологія» та «Реабілітаційна психологія» освітнього рівня «Бакалавр». Також психолог Тимчій Х.-В.Т. провела тренінг на тему: «Ефективне спілкування молоді», де учні на практиці вчилися застосовувати правила ефективної комунікації, тим самим, краще пізнаючи особливості професії «Психолог».