Співпраця зі стейкхолдерами через профорієнтаційну діяльність

В рамках співпраці зі стейкхолдерами 28 січня відбувся профорієнтаційний онлайн-захід з учнями Тязівської гімназії Ямницької ТГ за участю доцента кафедри загальної та клінічної психології Мирослави Кулеші-Любінець та психолога школи, випускниці факультету психології Марини Сербин.

Протягом зустрічі Кулеша-Любінець М.М. розповіла про особивості навчання у Прикарпатському національному університету ім. В. Стефаника, про спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, починаючи з освітнього рівня «Молодший бакалавр»; ознайомила учнів з особливостями освітніх програм «Психологія» та «Реабілітаційна психологія» освітнього рівня «Бакалавр». Психолог гімназії Сербин М. Р. провела тренінг на тему: «Розвиток креативного мислення», де учні за допомогою інтерактивних методів вчилися розвивати «м’які навички», а саме креативне мислення, тим самим, краще дізнаючись про професію «Психолог». Такого роду заняття, коли учні отримують інформацію про спеціальність від викладачів університету та проходять тренінги з психологом на базі закладу ЗСО, є інноваційним методом профорієнтаційної роботи та співпраці з випускниками, загалом.