У відповідь на запрошення Грибик Наталії,директора Більшівцівського ліцею Гасюк Мирослава, проф. кафедри загальної та клінічної психології провела інтерактивний семінар «Голодомор: колективна травма українського народу».

На зустрічі з випускниками  Більшівцівського ліцею обговорювали складне питання колективної пам’яті та історичної травми у світлі  пам’яті жертв голодомору.

Дослідили як травма геноциду може впливати на багато поколінь українців, які ознаки травми ми можемо спостерігати сьогодні та які способи її подолання.

У другій , неформальній, частині зустрічі  обговорювали тему майбутнього вибору професії, оскільки були присутні учні 10-11 класів.