ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З ПСИХОЛОГІЇ!

Відповідно до наказу ректора № 36 від 21.01 2022 р. 16 лютого 2022р. на базі факультету психології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся І тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 053 «Психологія». Участь у ній взяли 14 студентів ІІ-ІУ курсів ОР «бакалавр» та І курсу ОР «магістр» факультету психології. Учасникам було запропоновано виконати творчі завдання, у яких вони продемонстрували основні компетентності із загальної психології, клінічної психології, соціальної психології, вікової психології, психотерапії та психології консультування.
Переможцями І туру Всеукраїнської студентської олімпіади олімпіади стали:
І місце:
Кальянов Антон Борисович (ПСРм(з)-11)
ІІ місце:
Никифорук Аліна Степанівна (Пс-11м)
Чаплак Марта Ігорівна (ПС-31)
Кобилянська Наталія Миколаївна (ПС(р) – 31)
ІІІ місце:
Кобилянська Надія Миколаївна(ПС(р) – 31)
Танасів Тетяна Богданівна (ПС-32)
Вітаємо переможців та учасників олімпіади, пишаємося їхніми успіхами, бажаємо їм перемоги у підкоренні нових вершин!