Профорієнтаційна зустріч викладачів кафедри загальної та клінічної психології з учнями старших класів Бортниківського ліцею Тлумацької міської ради Івано-Франківської області.

20.05.2022р. відбулася профорієнтаційна зустріч викладачів кафедри з учнями випускних класів за участю керівництва ліцею, класних керівників та вчителів. У ході зустрічі викладачі кафедри загальної та клінічної психології доц. Іванцев Н. І. та доц. Іванцев Л. І. подали загальну інформацію про факультет психології як структурний підрозділ Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника, ознайомили учнів із освітньо-професійними програмами, що діють на факультеті психології за спеціальністю «Психологія» (у рамках підготовки фахівця освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр»); розповіли про професію «Психолог», «Реабілітаційний психолог», основні напрямки роботи психолога, сферу професійних інтересів, в якій психолог-фахівець здійснює свою діяльність; наголосили про особливості прийому до вищого навчального закладу. В заключній частині зустрічі учням було запропоновано взяти участь у дослідженні власних професійних інтересів і навиків до певного типу діяльності.