Профорієнтаційний захід у Тишківському ліцеї Городенківської міської ради Івано-Франківській області.

30.05.2022р. відбулася профорієнтаційна зустріч викладачів кафедри загальної та клінічної психології Людмили Іванцев та Наталії Іванцев з учнями 10-11 класів Тишківського ліцею Городенківської міської ради Івано-Франківській області,  їх батьками, в рамках якої презентувались спеціальності “Психологія”, “Реабілітаційна психологія”, обговорювались питання вступної кампанії 2022 року, особливості та переваги навчання на факультеті психології ПНУ, можливості працевлаштування майбутніх фахівців.В заключній частині зустрічі учням було запропоновано перегляд профорієнтаційного ролику ОП “Реабілітаційна психологія”.