Допомога дітям ВПО

Діти переживають війну, діти думають про війну, діти згадують про війну, діти малюють війну. Діти вірять в ПЕРЕМОГУ! Саме про переживання травматичних спогадів йшлося на тренінговому занятті, проведеному доц. Шкраб’юк В.С. з дітьми ВПО в м.Тлумач, організованому за підтримки БФ Razom for Ukraine. У дітей, які взяли участь у даному заході є досвід перебування в зоні бойових дій: вони чули обстріли, ночували у підвалах, тікали від війни, залишивши свої домівки. Важко усвідомити те все жахіття, яке вони пережили. Саме тому, надзвичайно важливою є робота по відновленню емоційної рівноваги дітей, зниженню рівня стресу, повʼязаного з війною, навчанню їх навичок саморегуляції. На тренінговому занятті діти мали змогу пропрацювати травматичний досвід, усвідомити свої сильні сторони, які стануть опорою та джерелом для подолання труднощів, адаптації, допоможуть ефективно взаємодіяти з оточуючими.