На факультеті психології пройшли тренінги -інтенсиви для волонтерів проєкту “Лікар Свято”

На факультеті психології пройшли тренінги-інтенсиви з майбутніми волонтерами соціального проєкту «Лікар Свято». Заняття провела керівник проєкту, доцент Мирослава КУЛЕША-ЛЮБІНЕЦЬ.

Студенти дізналися про специфіку волонтерської діяльності у закладах охорони здоров’я, особливості психоемоційного стану малих пацієнтів лікарні та їх родичів; навчилися імпровізувати, придумувати казки, використовувати іграшки як засіб психологічної допомоги та ін.

«Для майбутніх Лікарів Свято слід знати, що перед відвідуванням хворих дітей волонтери завжди консультуються з медичними працівниками відділення лікарні, дізнаються імена пацієнтів, характеристики хвороби. Лікарняні клоунтерапевти знають, що важливо прислухатися до бажань пацієнтів та їх батьків (опікунів), бути готовим до непередбачених ситуацій», – вважає Мирослава КУЛЕША-ЛЮБІНЕЦЬ.