Зустріч з фахівчинею КУ “Інклюзивно-ресурсний центр” Солотвинської селищної ради, випускницею факультету психології Мар’яною Фесюк

21.03.2023 на базі Проектно-освітнього центру “Агенти змін” Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника фахівцем (консультантом) КУ “Інклюзивно-ресурсний центр” Солотвинської селищної ради (практичним психологом) Мар’яною Фесюк було проведено лекцію для студентів ІІІ курсу спеціальності “Психологія” на тему: «Pro-інклюзію: вступна лекція».
Мета заходу – не просто презентувати зміст діяльності, а й ознайомити з глибинною сутністю роботи фахівця (консультанта) інклюзивно-ресурсного центру: від нормативно-правової бази до практичних викликів, які щодня потребують професійного саморозвитку та творчого пристосування для їх успішного вирішення.
Мар’яна Ігорівна натхненно розповіла про виклики перших років професійної діяльності, поділилася історіями успіху маленьких відвідувачів ІРЦ, окреслила проблеми впровадження інклюзивної освіти в Україні.