Завершився І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності «Психологія». Переможцями конкурсу стали:
1 місце: наукова робота Кобилянської Н.М.(ПСР-41) на тему: «Копінг-стратегії студентської молоді з різним типом акцентуації характеру».
Науковий керівник – Міщиха Л. П., доктор психологічних наук, професор кафедри загальної та клінічної психології.
2 місце: наукова робота Брух Т.В.(ПС-41) на тему: «Психологічні особливості стратегій досягнення успіху сучасних студентів».
Науковий керівник – Чуйко О.М., кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної психології.
3 місце: наукова робота Леник В.-М.(ПСм-11) на тему: «Психологічні особливості ставлення молоді до смерті в часі війни».
Науковий керівник – Когутяк Н. М., кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної психології. Конкурс студентських робіт засвідчив високий рівень науково- пошукової активності молодих науковців, розвинені аналітичні здібності у вирішенні поставлених проблем, креативне мислення.