Завідувачу кафедри загальної та клінічної психології, доктору психологічних наук, професору Москальцю В.П. присвоєно звання «Почесний професор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника»

З ініціативи ректора університету, професора Ігоря Цепенди, одностайної підтримки Вченої ради університету завідувачу кафедри загальної та клінічної психології, доктору психологічних наук, професору Москальцю В.П. присвоєно звання «Почесний професор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника»

Отримати високе почесне звання сприяла багаторічна сумління праця, вагомий особистий внесок у розбудову української науки і освіти, популяризація серед підростаючого покоління психологічної галузі, підготовка науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації.

Деканат, викладачі та студентство Філософського факультету щиро вітає професора Віктора Петровича Москальця із заслуженою високою нагородою!