Заняття у Академії тьюторів факультету психології

6 листопада тьюторка групи ПС-13, сенаторка факультету психології  Марія Сторчоус разом з академнаставницею, доцентом кафедри загальної та клінічної психології Мирославою Кулешею-Любінець провели  для студентів онлайн-тренінг “Єдність колективу – запорука успіху”. Мета заходу: підвищити рівень групової згуртованості; визначити передумови формуванню дружби в студентському колективі; окреслити виклики сьогодення, що стають перед молоддю в час карантинних обмежень у зв’язку з пандемією COVID-19.

Також студенти за допомогою google-додатку jamboard визначали сильні та слабкі сторони групи, пробували відгадувати один одного за якостями характеру та хобі, формували груповий букет квітів. Було цікаво, креативно, інноваційно!