Психологія – це завжди цікаво.

Профорієнтаційна онлайн зустріч викладачів кафедри загальної та клінічної психології з учнями Стопчатівського та  Яблунівського ліцеїв Яблунівської селищної ради ОТГ дала змогу ознайомити майбутніх абітурієнтів з можливостями сучасної психології. О. Федик розповіла  про освітні програми «Психологія» та «Реабілітаційна психологія», умови вступу, особливості навчання на факультеті, можливості вдосконалення та самореалізації. В. Шкраб’юк розкрила причини чому варто обирати психологію і де можна працевлаштуватися. О. Хрущ розповіла про цікавинки та можливості  студентського життя у ПНУ.

Психологія – спеціальність, що відкриває нові можливості!