Aкредитована освітня програма другого (магістерського) рівня освіти «Клінічна та реабілітаційна психологія»

15 грудня відбулося засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, на якому була акредитована освітня програма другого (магістерського) рівня освіти «Клінічна та реабілітаційна психологія». Гарант освітньої програми, к.психол.н., професор кафедри загальної та клінічної психології Мирослава Гасюк. Вперше в історії Прикарпатського національного університету та факультету психології на професійну дорогу вийдуть магістри психології зі знаннями з клінічної та реабілітаційної психології.

На першому атестаційному іспиті з акредитацією освітньої програми магістрів привітали декан факультету психології, професор Лариса Заграй, завідувач кафедри загальної та клінічної психології професор Віктор Москалець та професор кафедри загальної та клінічної психології Міщиха Лариса Петрівна.