Відбувся успішний захист науково-дослідної практики за участю студентів І-го курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти за ОП “Клінічна та реабілітаційна психологія”

17.12.2020р. відбувся успішний захист науково-дослідної практики за участю студентів І-го курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти за ОП “Клінічна та реабілітаційна психологія” та керівників-методистів, викладачів кафедри загальної та клінічної психології, котрі здійснювали навчально-методичне керівництво та контроль за виконанням всіх завдань, передбачених програмою до даного виду практики. На основі заслуханих рецензій керівників-методистів практики щодо результатів проведеної студентами роботи, а також звітних матеріалів студентів, була дана належна оцінка роботі кожного студента, яка охоплювала всі напрямки його діяльності під час науково-дослідної практики.  В ході обговорення результатів практики були розглянуті пропозиції, які були озвучені як студентами, так і їхніми керівниками практики щодо вдосконалення організації та проведення даного виду практики.