Профорієнтаційна зустріч з випускниками Ліцею №23 імені Романа Гурика

18 лютого проведена профорієнтаційна онлайн-зустріч з учнями 11-х класів Ліцею № 23 імені Романа Гурика Івано-Франківської міської ради.

Організатори зустрічі, доцент кафедри загальної та клінічної психології Мирослава Кулеша-Любінець та випускниця факультету психології, магістрантка І курсу Надія Лосяк, розповіли про переваги навчання в Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника, де студенти мають можливість поєднувати навчальну, наукову, проєктну та волонтерську діяльність. Також Мирослава Кулеша-Любінець наголосила на особливостях цьогорічного вступу на спеціальність 053 «Психологія» ОР Бакалавр та навчання за освітньо-професійними програмами «Психологія» та «Реабілітаційна психологія».