Заняття у Школі волонтерів в рамках соціального проєкту «Ігротерапія від Лікаря Свята»

Протягом кількох місяців у Школі волонтерів проєкту «Лікар Свято» відбулося 8 занять зі студентами 1-2 курсів спеціальності “Психологія” факультету психології університету. Заняття проводилися в рамках соціального проєкту «Ігротерапія від Лікаря Свято».

Ведучими онлайн-тренінгів для майбутніх волонтерів стали випускниці факультету психології Христина-Марія Тимчій (Герасимів) та Олена Рубан, а також студентка 4-го курсу Марія Сторчоус. На заняттях студенти мали можливість більше дізнатися про проєкт «Лікар Свято», використання методу ігротерапії у роботі з дорослими та дітьми, про умови успішної згуртованості колективу та навички ефективної комунікації, про таємниці тайм-менеджменту, критерії психічного здоров’я та умови формування толерантності особистості.

Проєкт «Ігротерапія від Лікаря Свято» відбувається за грантової підтримки програми “Малі Ґранти” від платформи «Тепле Місто».