Заходи з промоції психічного здоров’я студентів університету в рамках проєкту «School of Mental Health»

У березні продовжилися зустрічі зі студентською молоддю університету в рамках соціального проєкту «School of Mental Health». Слухачами вебінарів доцента Мирослави Кулеші-Любінець на тему “Критерії психічного здоров’я особистості” стали студенти факультету психології та педагогічного факультету, які мали можливість ознайомилися з поняттям, критеріями діагностики та чинниками збереження психічного здоров’я особистості. Також студенти переглянули відео-презентацію Абетки психічного здоров’я в YouTube, авторами якої є Кулеша-Любінець М., Лосяк Н. та Олійник Д. Протягом перегляду учасники мали можливість дослідити ставлення до власного  здоров’я,  навчитися  методам зниження психоемоційної напруги, пошуку психологічних ресурсів.  Загалом,  протягом дії проєкту, заходами з питань збереження та відновлення психічного здоров’я було охоплено більше 400 студентів університету.

Проєкт «School of Mental Health» відбувається за грантової підтримки програми “Малі Ґранти” від платформи “Тепле Місто”.