07.02.23. Відбулася зустріч студентів 3 курсу спеціальності Психологія з клінічним психологом Центральної міської лікарні Наталею Мельник

В рамках вивчення вибіркової дисципліни “Діяльність психолога в лікувально-профілактичних закладах” відбулася зустріч з клінічним психологом Центральної міської лікарні, випускницею факультету психології Наталею Мельник. На занятті були присутні студенти 3 курсу спеціальності Психологія ОП “Реабілітаційна психологія” та ОП “Психологія”. Захід організувала доцент Мирослава Кулеша-Любінець.

На зустрічі Наталія Мельник описала специфіку діяльності психолога у реабілітаційному відділенні лікарні, розповіла про особливості організації психологічної реабілітації пацієнтів, які перенесли інсульт, поділилася власними лайф-хаками резилієнтності та профілактики емоційного вигорання .
Надзвичайно цікавою була практична частина, де психолог продемонструвала методи консультування та корекції у реабілітаційному процесі пацієнтів з перенесеним інсультом різної тяжкості, різного віку та мотивацією до видуження.
Студенти висловити зацікавленість у такого роду зустрічей і сподівання на продовження участі у гостьових лекціях психологів-практиків.