Зустріч студентів спеціальності “Психологія” з пенітенціарним психологом

В рамках вивчення вибіркової дисципліни “Психологія суїцидальної поведінки” відбулася зустріч з практичним психологом Івано-Франківської установи виконання покарань №12 Іриною Косюк. На занятті були присутні студенти 4 курсу спеціальності Психологія ОП “Реабілітаційна психологія” та ОП “Психологія”. Захід організувала доцент кафедри загальної та клінічної психології Шкраб’юк В.С. На зустрічі пані Ірина описала специфіку діяльності психолога у пенітенціарному закладі, розповіла про особливості організації діагностичної роботи з засудженими, проаналізувала соціально-психологічні чинники суїцидальної поведінки засуджених та особливості надання їм психологічної допомоги. Студенти висловити зацікавленість у такого роду зустрічей і сподівання на продовження участі у гостьових лекціях психологів-практиків.