15. 02.23. Гостьова лекція для студентів-психологів 3 курсу з клінічним психологом Івано-Франківського обласного клінічного кардіологічного центру Софією Бардашевською

В рамках вивчення вибіркової дисципліни “Практикум з клінічної психології” відбулася зустріч з клінічним психологом Івано-Франківського обласного клінічного кардіологічного центру, нашою випускницею Софією Бардашевською. На занятті були присутні студенти 3 курсу спеціальності Психологія ОП “Реабілітаційна психологія” та ОП “Психологія”. Захід організувала доцент Мирослава Кулеша-Любінець.

На зустрічі Софія Бардашевська розповіла про специфіку діяльності психолога в інфарктному відділенні центру, поділилася практичними порадами з організації психологічної реабілітації пацієнтів з інфарктом, що розпочинається з моменту стабілізації стану хворих.
Практична частина заходу відбувалася в інтерактивному форматі : психолог демонструвала техніки психодіагностики емоційної сфери особистості, методи аутотренінгу та консультування пацієнтіз з рівним рівнем ставлення до звороби та мотивацією до видуження.
Сюрпризом була розповідь Софії Бардашевської про її творчу сторінку життя – написання і виконання пісень. Присутні переглянули відеоролик пісні “Вистоїмо” https://youtu.be/0-YNuyydFOY , розпитали психолога про творчі плани на майбутнє.
Студенти висловити сподівання на продовження такого роду заходів за участю психологів-практиків.