Гостьова лекція для студентів-психологів

Карпюк Юлія та Ольга Шологон на відкритій лекції з перинатальної психології та психології материнства!
Ольга Шологон практикуючий психолог, арт-терапевт, ведуча жіночої психотерапевтичної студії Дівія, члена УСП та Асоціації практикуючих психологів Івано-Франківської області
Лекція відбулася 24 лютого на занятті були присутні студенти другого курсу спеціальності “Психологія” усіх освітніх програм із практикуючим психологом, арт-терапевтом, ведучою жіночої психотерапевтичної студії Дівія, члена УСП та Асоціації практикуючих психологів Івано-Франківської області, Ольгою Шологон.
Гостя поділилася зі студентами основними аспектами практичної діяльності перинатального психолога, фокусними зонами під час психокорекції та проведення психотерапевтичної роботи, а також основними технологіями й методами роботи.
Разом із викладачем навчальної дисципліни, Карпюк Юлею Ярославівною, підсумували необхідні практичні навички та знання без яких неможливе надання ефективної допомоги у сфері перинатальної психології.