Гостьова лекція для студентів-психологів

Доцент кафедри загальної та клінічної психології Юлія Карпюк організувала зустріч студентів психологів із лікарем-психіатром, психологом і психотерапевтом Миколою Демківим. Зустріч відбулася 24 лютого під час заняття з перинатальної психології та психології материнства. Біля 50 студентів ОП “Психологія” та «Реабілітаційна психологія» мали унікальну можливість отримати досвід від практикуючого психотерапевта з актуальних та складних тем.
Психотерапевт поділився кейсами психологічного супроводу кризи бездітності, втрати дитини та післяродової депресії. Означив основні симптоми патологічних станів і труднощів, з якими необхідно звертатися до психотерапевта, а також окреслив, із чим краще допоможе справитися лікар-психіатр. Також Микола поділився стратегіями роботи психолога зі згаданими вище проблемами та основними підходами до надання психологічної допомоги.
Разом із викладачем навчальної дисципліни Карпюк Юлею Ярославівною підсумували основні маркери необхідності звернення жінки у період бездітності, після пологів і після втрати дитини, з яким варто звернутися за психіатричною, психотерапевтичною і психологічною допомогою.