Гостьова лекція для студентів-психологів з Семеновим Антоном

Зустріч із Семеновим Антоном @Anton Semenov https://www.facebook.com/anton.semenov1 , психотерапевтом, соціальним психологом, кандидатом соціологічних наук, автором книги “Травми розвитку”, підручника “Психологія професіоналізму” та посібників волонтерського проекту “Як ти, брате?” проходила у актовій залі Прикарпатського національного університету одночасно в онлайн так і офлайн форматі одночасно, і стала новим цікавим досвідом та справді інноваційною та передовою подією для факультету психології.
Інтеграція онлайн- і офлайн-компонентів продемонструвала здатність об’єднувати людей незалежно від їх фізичного місцезнаходження. Тому 200 студентів 1-4 курсів спеціальності Психологія та викладачів змогли приднатися до зустрічі.
Зручність онлайн-компоненту дозволила учасникам, які, можливо, не змогли бути присутніми особисто, скористатися досвідом фахівця, тоді як офлайн-компонент забезпечив особистий досвід для тих, хто міг бути присутнім.
Ми особливо вдячні нашому спікеру Антону Семенову за готовність брати участь у цікавому експерименті.
Інтерактив з Антоном показав, що ефективне спілкування з військовослужбовцями, які повернулися з війни, має вирішальне значення для їх психічного здоров’я, реінтеграції, розуміння та реабілітації. Важливо, щоб ми підтримували та шанували тих, хто служив нашій країні, а ефективна комунікація є ключовим компонентом такої підтримки.
Спікер показав, що повернення із зони бойових дій може бути важким і складним досвідом і ветеранам може бути важко повертатися до цивільного життя. Комунікація може допомогти подолати розрив між військовим і цивільним життям, сприяти більш плавному переходу та забезпечити ветеранам доступ до ресурсів, необхідних для адаптації до нового життя.
Ефективне спілкування може допомогти цивільним особам зрозуміти досвід ветеранів і краще зрозуміти сенс служіння Україні. Емпатія , прихильність та співчуття та вдячність до ветеранів та їхніх родин – важлива складова нашої людяності.
Спілкування може допомогти виявити будь-які навички чи досвід, які будуть цінними для повернення у мирне життя, це допоможе зрозуміти унікальні проблеми та сильні сторони кожного нашого захисника.
Ми говорили про військових, про їх дружин, про тяжкі моменти прощання з побратимами та підтримку їх сімей.
Ми хочемо висловити щиру вдячність Антону Семенову за те, що він поділився з нами своїм досвідом і ідеєю. Готовність брати участь у цьому інноваційному підході була свідченням відданості ідеї просуванню розуміння актуальності проблеми спілкування з людьми які отримали травматичний досвід війни, а це як військові так і члени їх сімей.
Ще раз дякуємо нашому спікеру та всім учасникам, які зробили цей захід можливим. Сподіваємося, що подія була інформативною та дала цінні знання для студентів і вони зможуть поширити ці знання серед друзів, родичів, знайомих і ми разом зробимо цей світ кращим.