03 квітня 2024 р. на кафедрі загальної психології заслухано доповіді науково-педагогічних працівників за підсумками наукової роботи у 2023 р. в рамках щорічної звітної наукової конференції викладачів, докторантів, аспірантів та студентів університету.
Завідувач кафедри загальної психології доктор психологічних наук, професор Віктор Петрович Москалець узагальнив результати наукової роботи викладачів та аспірантів, розповів про цікаві наукові праці, які були видані кафедрою у 2023 р. та окреслив перспективи подальших науково-психологічних досліджень у 2024 -2025 р.р. відповідно до кафедральної тематики.