4 квітня 2024 року відбулась звітна наукова конференція студентів

4 квітня 2024 року відбулась звітна наукова конференція студентів (підсекція загальної психології). Виступи студентів факультету психології (ОР «Магістр» та ОР «Бакалавр») є результатом плідної співпраці студентів та їх наукових керівників. Студенти показали високий рівень наукових напрацювань, великий пошуковий інтерес до наукових розвідок в царині психологічних знань.

За результатами роботи конференції рекомендовано до друку у збірнику наукових праць студентів університету «Еврика-ХХV» тези повідомлень Наталії Кобилянської та Надії Кобилянської (ОР «Магістр»),  нагородити грамотами студентів К. Котурбаш та Д. Коваленко (ОР «Бакалавр») за змістовний виступ на звітній конференції; рекомендувати виступи В. Богуцької, Л. Сторожук, М. Улян, Д. Боднарук, І. Чикур до друку у факультетський збірник студентських робіт «Студентські наукові студії: психологія, філософія».