До Всесвітнього дня психічного здоров’я, який відзначається 10 жовтня, на кафедрі загальної та клінічної психології провели вебінар на тему “Сучасні методи психологічної допомоги та профілактики невротичних розладів” за участю клінічного психолога Прикарпатсткого центру психічного здоров’я Івано-Франківської обласної ради Оксани Чайки. На заході були присутні студенти 1-4 курсів спеціальності “Психологія” ОР ” Бакалавра “, студенти-магістри ОП “Клінічна та реабілітаційна психологія”, пррфесорсько-виклалацький склад кафедри. Вебінар відбувся в рамках святкування на факультеті психології Тижня психічного здоров’я, що вже п’ятий рік поспіль організовує к. психол. н., доцент Мирослава Кулеша-Любінець.